News

Prohlášení členů kapely F.O.B. – Márty, BIS, Corbow

Prohlášení členů kapely F.O.B. – Márty, BIS, Corbow

Jak možná víte v prosinci minulého roku měl náš nový zpěvák Peťa těžkou autonehodu. Jen zázrakem ji přežil a stále není jasné, jaké budou následky nehody a jak dlouho potrvá jeho uzdravení.

Tato situace nás zastihla v přípravě a komponování nové desky, na které se Peťa už  podílel.

Na začátku minulého roku, kdy Peťa přišel do kapely, bylo po pár zkouškách a koncertech jasné, že to byl jednoznačně krok vpřed a jeho zpěv muziku F.O.B. posunul o značný kus dál. Proto jsme po autonehodě okamžitě zrušili všechny dosud domluvené koncerty a soustředili se na komponování nové desky s tím, že desku ve studiu dozpívá host nebo se do té doby vrátí Peťa.

Postupem času je však jasné, že jeho rekonvalescence zabere měsíce, možná více než rok. Současně jsme zjistili, že komponovat a připravovat se na nahrávání desky bez zpěváka už nelze. Proto jsme se rozhodli vyřešit tuto situaci příchodem stálého hosta na post zpěváka – Máry, který Peťu po dobu jeho nepřítomnosti nahradí a umožní kapele obnovit i koncertní činnost.

Novou desku s pracovním názvem „The Dice“ plánujeme nahrát do léta tohoto roku a vydat na podzim. Vzhledem k tomu, že jsme společně minulý rok nahráli promo, které se již brzy objeví na našich stránkách, umožní nám to snad také použít Peťův zpěv na připravované desce.


Datum: 25. 2. 2008
domovská stránka domovská stránka    Seznam aktualit Seznam aktualit