News

Prohlášení kapely F.O.B.

Důvody personální změny F.O.B.

Naším původním záměrem bylo důvody personální změny v sestavě s ohledem na Coacha nezveřejňovat, ale vzhledem k tomu, že se setkáváme jednak s různými fámami a pomluvami a také s často položenou otázkou – Proč?, rozhodli jsme se důvody uveřejnit, jako malé prohlášení:

Prohlašujeme, že kytarista Coach byl vyloučen 22.3.2003 zhruba po týdenním zvažování, jak vyřešit situaci, která nastala vlivem dlouhodobých problémů s ním spojených.

Šlo mimo jiné například o to, že v minulosti několikrát v důležitých situacích Coach upřednostnil své osobní zájmy před zájmy kapely a postavil nás, ostatní členy do situací, které šly řešit dost těžko. Protože pokud je jasná dohoda, že v jisté situaci je potřeba dát přednost kapele před vším, očekává se toto od všech členů, jinak společné snažení ztrácí smysl. Naposledy se tak stalo právě o víkendu týden před 22.3., kdy i přes varování vyloučení dal opět přednost osobním zájmům, i když bylo jasné, že jde o velmi důležitý termín. Kapela se nacházela před nahráváním nového materiálu, kdy je potřeba velmi intenzívně zkoušet a zkoušky jsou možné pouze o víkendech. Tolik k vysvětlení změny v sestavě. Kapela bude zatím dál pokračovat ve třech.


Datum: 4. 7. 2003
domovská stránka domovská stránka    Seznam aktualit Seznam aktualit