News

F.O.B. sklízejí co zaseli

F.O.B. sklízejí co zaseli

Tisková zpráva: I tuzemská scéna má své konkurenceschopné zástupce metalcorových a brutálnějších odnoží moderního žánru a táborští F.O.B. jsou odhodláni svou pozici ještě více upevnit.

Sestavu vloni rozšířil druhý kytarista Daniel Mazanec, jinak aktivní také u death/blackmetalových GENUINE RELIEF, který si už prošel křtem ohněm během loňského The New World Order Tour, a kapela se tak už v pěti pustila do příprav nového alba, celkem páteho v pořadí. Na vydařené "Tomorrow's Fires" z roku 2011 tedy 1.března naváže opět u MetalGate Records vydané, Reap What You Sow".

"Vplutím do vod vícestrunných kytar je nový materiál temný jako tmavá hmota, ale přesto se o žádný Higgsův boson nejedná. Záchytným bodem pro nevidomé jsou melodické linky, končící však nekompromisně v morálním bahně agrese, marnosti a pohrdání", avizují F.O.B., kteří se dle svých vlastních slov k novým skladbám nechali inspirovat ani ne tak těžkými životními situacemi, jako spíš prostředím činských restaurací a dálničních pump, které během přesunů mezi koncerty poskytly nečekaný prostor k filozofování.


Datum: 12. 1. 2013
domovská stránka domovská stránka    Seznam aktualit Seznam aktualit